Info

Od dzieciństwa z pasją zbierałam i skrupulatnie spisywałam różnorodne przepisy, recepty, porady zamieszczane w piśmiennictwie, jak i zasłyszane od starszych, doświadczonych ludzi. Z latami stało się to moim hobby i postanowiłam udostępnić zawartość moich archiwów domowych szerokiej publiczności, co niniejszym czynię na blogu zbiorporad.pl. Sama wypróbowałam na sobie wiele sposobów i to ze skutkiem pozytywnym. Przepisy spisane od innych osób zostały przez nie sprawdzone w swej pomocnej skuteczności. Jest też zrozumiałe, że nie wszyscy będą usatysfakcjonowani, wręcz zamieszczone na blogu porady nie są dla wszystkich, gdyż jak to w życiu, tak jak jesteśmy szalenie różnorodni tak cierpimy na różne schorzenia. Dlatego przed skorzystaniem z zamieszczonych porad i w przypadku braku postępów zdrowotnych najlepiej nawiązać kontakt z odpowiednim lekarzem.

Życzę pożytecznej lektury mego bloga i skutecznych porad!

Pawlikowska

 • #1 napisane przez ~Edward
  około 3 lata temu

  Dzień dobry,

  Przepis na miksturę obniżającą cisnienie (starta cytryna, żurawina, owoce glogu i miód) poleca ją pić. Ile płynnego miodu musi być aby właściwości owoców miały wpływ na jej jakość. Czy nie należy tego czymś neutralnym (dla zachowania proporcji) np. wodą choć troche rozcieńczyć?
  A może stą właśnie płynny miód?

  Z pozdrowieniami

  Edward

 • #2 napisane przez ~anna
  około 3 lata temu

  Witam pani Grażynko pracuje teraz na Pijarskiej 17 w salonie przy hotelu Polski jak coś serdecznie zapraszam.ANNA GRYMEK

Brak trackbacków.